Mgr. Petra Urbancová

fyzioterapie - podologie - shiatsu
telefon: 732 405 049
Jaselská 542/32, 160 00 Praha 6

O mně

Pomáhám lidem od bolestí těla už více než 10 let. Za tu dobu jsem měla v péči děti, dospělé, „obyčejné lidi“ i vrcholové sportovce. Považuji to za své poslání, nacházet příčiny bolesti a pomáhat je odstraňovat. Zaměřuji se na komplexní péči z hlediska fyzioterapie, ale také psychosomatiky. Věřím, že naše tělo, duše i okolí spolu úzce souvisejí a vzájemně se ovlivňují. Proto jsem po získání magisterského titulu ve fyzioterapii absolvovala tříletou školu shiatsu. Ve své praxi propojuji principy západní a východní medicíny, tak aby odstraněná bolest znamenala také odstranění příčiny bolesti. Dlouhodobě se zajímám i o problematiku nohy a dolní končetiny, absolvovala jsem školení v podiatrii a podoskopii u MUDr. Havrdy. Mé portfolio tedy zahrnuje i řešení problematiky plochých nohou, bolestí v oblasti nohy, barefoot a zdravého obouvání a vložek do bot.

Práce pod vedením MUDr. Rychlíkové mě naučila pracovat s mobilizacemi páteře a kloubů. Pracovala jsem na klinice Monada v Praze, kde jsem pochopila, že tělu je důležité dát čas. Že 30 minut fyzioterapie nestačí. Pracovala jsem také v nemocnici s lidmi chronicky resuscitovanými, slabými a nemohoucími. To vnímám jako nedocenitelnou zkušenost, díky které cítím hluboký respekt vůči každému nemocnému člověku.

 

Mgr. Petra Urbancová

Jaselská 542/32, 160 00 Praha 6

mobil:  732 405 049

© 2019 PUrehab
ič. : 76646696, firma je zapsána v živnostenském rejstříku MěÚ Mariánské Lázně, není plátce DPH

fb purehab

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?