Mgr. Petra Urbancová

fyzioterapie - podologie - shiatsu
telefon: 732 405 049
5. května 660, 252 41 Dolní Břežany

Dle nařízení EU 2016/679 o ochraně osobních údajů bych Vás ráda informovala, že veškeré osobní údaje, které mi poskytnete prostřednictvím emailu nebo kontaktního formuláře budou využity výhradně k zodpovězení vašich dotazů nebo vytvoření objednávky. Vaše kontaktní údaje a veškeré informace, které takto poskytnete, nebudou předány další straně.

Prosím, zvažte sami, co vše chcete sdělit písemně a co až při osobní konzultaci.

Ke komunikaci je využívána služba gmail, jejíž prohlášení o ochraně osobních údajů si můžete přečíst zde.

Emaily jsou uchovávány po dobu 1 roku, pak jsou mazány. K emailu nemají přístup jiné osoby.

Klientské karty jsou uchovávány na pevném disku počítače, který je zabezpečen heslem a nemá k němu přístup jiná osoba. Uchovány jsou maximálně po dobu 2 let. Údaje z nich nejsou předány další straně. Vedení klientských karet není podmínkou poskytnutí služeb. V tomto případě Vás požádám o podepsání souhlasu, který můžete kdykoliv odvolat a vaše údaje budou bez prodlení vymazány.

Při objednávce vložek do bot se jedná o plnění smlouvy a vyžádány jsou tyto osobní údaje: základní údaje týkající se vašich obtíží včetně jejich historie, nález na vašem těle, jméno a příjmení, ročník narození, váha, telefonní číslo a vaše adresa (pouze v případě, že hotové vložky zasíláme poštou).

Tyto údaje jsou zašifrované odesílány do centrály Pedikomu pro Českou Republiku a po kontrole do ústředí Pedikomu. Slouží výhradně k výrobě individuálních vložek do bot. V ústředí Pedikomu se uchovávájí po dobu 4 měsíců kvůli případné doobjednávce, pak jsou mazány. U mě jsou uchovávány na pevném disku počítače, který je zabezpečen heslem. Dále jsou klientské karty zabezpečeny nutností použít kombinaci konkrétního SW a USB klíč. Jsou uchovány maximálně po dobu 1,5 roku, kvůli kontrolám stavu a zhodnocení účinnosti aplikace vložek a léčebných postupů.

Každý klient může uplatnit právo být zapomenut a to jakýmkoliv způsobem. V tom případě budou všechny jeho údaje bez zbytečných odkladů vymazány.

Mgr. Petra Urbancová

5. května 660, Dolní Břežany

mobil:  732 405 049

Soukromé zdravotnické zařízení je registrovaným nestátním poskytovatelem zdravotních služeb u Krajského úřadu Středočeského kraje. Nemáme smlouvy s pojišťovnami, veškerá péče je hrazena klientem.

© 2022 PUrehab  |  ič. : 76646696, firma je zapsána v živnostenském rejstříku MěÚ Mariánské Lázně, není plátce DPH

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?