Mgr. Petra Urbancová

fyzioterapie - podologie - shiatsu
telefon: 732 405 049
5. května 660, 252 41 Dolní Břežany

Blog

image

Když řeším bolesti chodidel, deformity, ale třeba i bolesti a nestabilitu jiných kloubů, nepřestává mě překvapovat, kolik lidí má nefunkční palec u nohy. Palec je přitom v podstatě nejdůležitější prst na noze.

image

Už jste se setkali s výrazem barefoot obuv? Váháte, zda je to jen nová módní vlna, nebo na tom něco je? Dnes se zaměříme na to, v čem jsou výhody nošení této obuvi a jaké benefity/úskalí mohou přinést tělu.

image

Věděli jste, že bolesti zad jsou druhým nejčastějším onemocněním v ČR a pátou nejčastější příčinou pracovní neschopnosti? Dlouhodobé sezení a práce u počítače jsou jedním z faktorů, který způsobuje nevyvážené zatížení pohybového aparátu a tím spoustu obtíží.

image

Nedávno se mi přes portál na volné noze dostal do ruky tento článek o rizicích kardiovaskulárních onemocnění při dlouhém sezení. Znovu jsem si uvědomila, že většinu mých klientů tvoří lidé, kteří tráví většinu svého dne v sedě.

Mgr. Petra Urbancová

5. května 660, Dolní Břežany

mobil:  732 405 049

Soukromé zdravotnické zařízení je registrovaným nestátním poskytovatelem zdravotních služeb u Krajského úřadu Středočeského kraje. Nemáme smlouvy s pojišťovnami, veškerá péče je hrazena klientem.

© 2022 PUrehab  |  ič. : 76646696, firma je zapsána v živnostenském rejstříku MěÚ Mariánské Lázně, není plátce DPH

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?