Mgr. Petra Urbancová

fyzioterapie - podologie - shiatsu
telefon: 732 405 049
5. května 660, 252 41 Dolní Břežany

Mgr. Petra Urbancová

Komplexní fyzioterapie dospělých a dětí od prvních krůčků. Nejčastějšími podněty k řešení jsou bolesti zad, krční páteře a hlavy, migrény. Od akutních až po ty chronické. Často řeším také bolesti ramen, loktů a kyčelních kloubů. U dětí se specializuji na problematiku plochých nohou a vadného držení těla.

Terapie, rekondice a regenerace pro sportovce. Mám zkušenosti s jezdeckou stájí Trojanův dvůr, měla jsem v péči i fotbalisty a reprezentanty sportovního aerobiku. Pracuji na udržení zdravého pohybového aparátu bez zranění a bolestí, ale i s již vzniklými úrazy. Nejčastěji se jedná o měkké tkáně, jako jsou záněty šlach, natržené svaly a přetížení.

Podologie, funkční vyšetření nohy. Potíže s nohami můžou trápit dospělé, ale i malé děti už od počátku chůze. Využívám funkční pohybovou diagnostiku a podoskopii k odhalení příčin plochých nohou a bolestí nohy a dolní končetiny. Radím v oblasti barefoot obuvi, ať už dospělým, kteří na bosé boty přecházejí, nebo dětem, pro které je to první obutí. Vyrábím funkční vložky do bot na míru od firmy Formthotics, a to balanční nebo podpůrné. Vyšetření i diagnostika probíhá vždy podle individuálních potřeb malých i velkých.

Tradiční masáž Shiatsu. Tato terapie kombinuje tradiční východní medicínu s moderní západní. Je výborná zejména při řešení psychosomatických potíží. Po úvodním rozhovoru následuje diagnostika a práce s meridány, dráhami těla, kterými proudí životní energie. Relaxuje a harmonizuje tělo a duši.

 

Mgr. Petra Urbancová

5. května 660, Dolní Břežany

mobil:  732 405 049

© 2023 PUrehab  |  ič. : 76646696, firma je zapsána v živnostenském rejstříku MěÚ Mariánské Lázně, není plátce DPH